O nás

Náš příběh

V roce 2019 jsme se poprvé zapojili do řešení firemní IT problematiky. Naše první kroky vedly k tomu, abychom byli komplexní IT firmou. Ale časem jsme objevili něco důležitějšího. Začali jsme vnímat sílu tvůrčího designu a digitální kreativity.

Tento objev změnil náš směr. Postupně jsme se přeměnili v digitální agenturu s cílem pomáhat firmám budovat svoji jedinečnou identitu v online světě.

0

let zkušeností

0

klientů

0

dokončených projektů

0

vypitých šálků kafe

Vytváříme hodnoty

Ať už se s naší firmou rozhodnete spolupracovat z jakéhokoli důvodu, můžeme vám slíbit, že pro Vaši spokojenost uděláme úplně všechno.
Všech našich klientů si velice vážíme, proto si dáváme záležet, abychom vždy odvedli dobrou práci.

Jsme zde, abychom vám pomohli vytvořit nezapomenutelné online zážitky pro vaše zákazníky. 
Společně s PMLOGY se vydáváte na cestu digitální transformace, kde vám pomůžeme odlišit se od konkurence. Přidejte se k nám a začněte budovat silnou digitální budoucnost vašeho podnikání.

NAŠE ŘEŠENÍ

Změňme vaše podnikání digitálním způsobem
– vývoj, design, marketing a optimalizace.

Náš tým

Naše týmy se specializují na vytváření moderních webových stránek, kreativní grafický design a strategický digitální marketing. S námi budujete silnou online přítomnost, která vám poskytne výhodu v konkurenčním prostředí.Zároveň jsme rozhodnuti pracovat na optimalizaci podnikových procesů, což znamená, že vám pomůžeme dosáhnout větší efektivity a úspěchu ve vašem podnikání.

  • Petr Machů
    CEO
  • Petr Langr
    COO
  • Jakub Šálek
    Business Marketing Manager