FAQ

PMLOGY
FAQ
FAQ

Často kladené otázky

Externí správa IT - Problém začneme řešit nejpozději do 24 hodin. Počítačový servis - Opravy jsou vyřízené nejčastěji do dvou dnů, pokud není komponent skladem tak do 5 pracovních dnů. Návrh a realizace sítí - Individuální Webové stránky - Individuální Internetový marketing - Individuální Grafický design - Individuální Kamerové systémy - Návrh řešení a nákup zprostředkujeme do 5 pracovních dnů. Strukturované kabeláže - Individuální
Správu počítačových sítí, odstraňování havarijních stavů, poradenství a rozvoj IT, kompletní počítačoví servis, antivirovou a antispamovou kontrolu.
Nabízíme ucelené řešení jak pro malé, střední i velké firmy, tak pro běžné domácí uživatele. Pořídíte u nás kompletní portfolio produktů pro práci i volný čas, zároveň vybereme, dovezeme a nainstalujeme nová zařízení v dostupné ceně, aby vám opravdu přinášela užitek.
Nastavíme počítače, tiskárny, notebooky a další zařízení. Jsme schopni zprovoznit software, internet, Wi-Fi a mnoho dalších IT systémy.
V rámci internetového marketingu pro Vás vytvoříme obsah, který zaujme nové zákazníky, rozšíří povědomí o značce či zlepší vztahy se stálými zákazníky. Pomocí distribučních kanálů (sociální sítě, web, e-mail) dostaneme k (potenciálním) zákazníkům Vaše služby a dáme Vašemu podnikání nový rozměr. Zkonzultujeme společně cíle, kterých chceme dosáhnout a vytvoříme plán, pro jejich splnění.