Oprava baterie

PMLOGY

Výměna baterie u iPhone

Vaše baterie iPhonu se vybíjí podezřele rychle nebo její hladina zvláštně kolísá? Každá baterie má jen omezenou životnost,<br /> jakmile je vyčerpá, je nutné ji vyměnit. Výměnu baterie u vašeho Apple iPhone provádíme na počkání,<br /> a to už do 1 hodiny od započetí opravy. Svěřte nám své Apple zařízení i vy.

Co dělat před výměnou?

Zkuste svůj iPhone vrátit do továrního nastavení, kolísání baterie mohou způsobit aplikace třetích stran. Pokud se baterie stále chová nestandardně, přistupte k dalšímu bodu.

  • Než svůj iPhone donesete na servis, zálohujte si všechna data a vymažte své heslo.
  • Vypněte funkci Find My Phone.

Jak probíhá výměna baterie u iPhone?

  • Náš technik zařízení prohlédne, otevře a baterii za použití specializovaných nástrojů v nevodivém ESD prostředí odpojí. Je-li oprava provedena mimo toto prostředí, časem může dojít ke zkratu a dalšímu poškození zařízení.
  • Následně tuto baterii vymění za novou originální baterii Apple a přidá adhezivní těsnění.
  • Po opravě následují testy funkčnosti, kdy technik baterii vašeho iPhone nabije alespoň na úroveň 20 % a otestuje její výdrž.

Jak vyřešíme opravu ?

Osobně
na prodejně

Máte v blízkosti naši prodejnu? Opravu vašeho iPhone vyřešíte i tam. Vyberte si jedno z našich servisních míst a naši servisní technici se o vaše zařízení postarají. Rezervujte si technika na vybrané prodejně a nebudete muset čekat.

Online se Zásilkovnou

Servis vašeho zařízení můžete vyřešit i online. Prostřednictvím Zásilkovny nám jej zašlete. Postupujte podle zadání zde https://www.zasilkovna.cz/odeslani zajděte na nejbližší pobočku zásilkovy nebo do boxu zásilkovny, pomocí mailu vás budeme informovat o opravě.

Zaslání poštou

V případě, že chcete vyřešit servis na dálku a nechcete využívat Zasilkovnu, můžete zařízení zaslat poštou. Vyplňte formulář, odešlete balíček a jakmile náš technik zařízení prohlédne, kontaktuje vás o dalším postupu.
daniel-korpai-Fo1ZKpX4-f8-unsplash 1

Na co si dát pozor?

Baterii vašeho iPhonu se nikdy nepokoušejte vyměňovat sami, neautorizovaným zásahem můžete přijít o záruku a znemožnit opravu v autorizovaném servisu.

Máte-li podezření na nafukující se baterii ve vašem iPhone, telefon v žádném případě nenabíjejte a co nejdříve navštivte autorizovaný Apple servis.

Při výměně baterie ve vašem iPhone používáme výhradně nástroje schválené společností Apple a originální náhradní díly. Své zařízení nesvěřujte neautorizovanému servisu, neoriginální díly používané v těchto servisech se mohou během následné autorizované opravy poničit a znemožnit tak pokračování v opravě. V takovém případě můžete být vyzváni k uhrazení částky za výměnu neoriginálního dílu nebo bude zařízení vráceno bez opravy. Zásahem neautorizovaného servisu také ztrácíte nárok na zákonnou záruku.

Model Baterie
Iphone 5 1284 Kč
iPhone 5S 1284 Kč
Iphone SE (1. generace) 1284 Kč
Iphone SE (2.generace) 1284 Kč
Iphone 6 1284 Kč
iPhone 6 Plus 1284 Kč
Iphone 6S 1284 Kč
Iphone 7 1284 Kč
Iphone 7 Plus 1284 Kč
Iphone 8 1284 Kč
iPhone 8 Plus 1284 Kč
Iphone X 2040 Kč
Iphone XS 2040 Kč
Iphone XS Mas 2040 Kč
Iphone XR 2040 Kč
Iphone 11 2040 Kč
Iphone 11 Pro 2040 Kč
Iphone 11 Pro Max 2040 Kč
Iphone 12 2040 Kč
Iphone 12 mini 2040 Kč
Iphone 12 Pro 2040 Kč
Iphone 12 Pro Max 2040 Kč

Cena zapůjčení mobilu po dobu oprava je 490 Kč