O nás

PMLOGY

O nás

Detailnější informace o naší firmě

Komplexní řešení ve světě IT

Máme rádi, když se technologie využívají efektivně. Spousta lidí a firem řeší IT problémy zdlouhavě, v horším případě je neřeší vůbec. Naším cílem je dát Vašim IT problémům hlavu a patu a nabídnout profesionální a spolehlivé řešení.

let zkušeností
roky na trhu
2018

Začátek cesty

V tomto roce jsme čistě jako kamarádi začali pracovat na startupu "SportHned". Jednalo se o aplikaci, která by spojovala lidi se zájmem sportovat. Kvůli nedostatku prostředků, jsme tento projekt odsunuli na vedlejší kolej, ale v budoucnu máme v plánu se k této myšlence ještě vrátit. Nicméně tato zkušenost nás posunula do světa podnikání víc, než jsme si tehdy mohli myslet.
2019

První nápady

Píše se rok 2019 a PMLOGY začíná vznikat v hlavě našeho zakladatele Petra Machů. Poté co ukončil 4. ročník na své Alma mater v Lipníku nad Bečvou založil živnost. Začátky byly opravdu těžké, práce do noci, brzké vstávání a neustálý stres, který zažil nejspíše každý začínající podnikatel.
2020

První velké změny

Rok 2020 pro nás znamenal především získávání kontaktů a vybavování kanceláře. Naším cílem se stalo vybudovat především povědomí o PMLOGY v blízkém okolí. Kojetín, Kroměříž, Přerov, Prostějov, Olomouc, Zlín. Do týmu se přidává Petr Langr, který se v PMLOGY začal věnovat marketingu a tvorbě webových stránek.
2021

Raketové tempo🚀

Mladá energie uvnitř našeho týmu přitahuje samé dobré věci. Větší zakázky, nové členy týmu, kteří mají ambice dělat velké věci a hlavně nápady na nové projekty. Kancelář jsme opět obdarovali o nové vybavení a vytvořili nová pracovní místa.
Avengers
Náš

TEAM

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat